INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 17 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Jan Domański – 10 r., zm. z r. Domańskich
Godz. 08:30 † Regina Wójtowicz – 1 r., Władysław i Bogumiła, Wacław Bronikowscy
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Helena Hać – 5 r., Antoni i Kazimierz
Godz. 18:00 † Stanisława Matwiejczuk – r., i Piotr
PONIEDZIAŁEK – 18 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Zenon Litwiniec – 1r., Janina, Stanisław, Henryk, Robert, Ryszard, zm. z r. Litwińców
Godz. 18:00 † Agnieszka Wyrzykowska – 2 r., zm. z r. Wyrzykowskich
Godz. 18:00 † Irena Skibińska – 2r., Jan, zm. z r. Skibińskich i Pamięta
WTOREK – 19 marca 2024 r. - Św. Józefa Oblubieńca NMP
Godz. 07:00 † Andrzej Serafin – r., Józefa, Stanisław Serafin
Godz. 08:30 † Józef, Józefa Kozłowscy, Józef Szawuła z r. Kozłowskich i Szawułów
Godz. 10:00 zbiorowa
Godz. 18:00 † Alfreda Łoś – 3 r., Władysław, zm. z r. Łosiów, Huków, Siemków i Juszczaków
Godz. 18:00 † Marianna – 17 r., Stanisław, Krzysztof, Józef z r. Kuśmierczuków i Rutkowskich
ŚRODA – 20 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Marian Matwiejczuk
Godz. 18:00 † Józef Oberda – im., zm. z r. Oberdów, Mazurkiewiczów, Szajbów i Pielów
Godz. 18:00 † Danuta Sudak – 2r.
CZWARTEK – 21 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Mariusz Dras
Godz. 07:00 † Katarzyna – 50r., Wojciech, Eugenia, Jan z r. Lipskich, Maria Pańczyk, Czesław Misiarz
Godz. 18:00 † Maria Lis
Godz. 18:00 † Waldemar Bartnik
PIĄTEK – 22 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Natalia Wojtas
Godz. 07:00 † Krawczyk Krystyna, Mieczysław, Bielece Jadwiga, Henryk, Bujak Stanisława, Teresa, Władysław, Adam, Splita Zenon, Wanda
Godz. 18:00 † Zbigniew – r., Wacława Matwij
Godz. 18:00 † Ewa Łowicka
SOBOTA – 23 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Barbara Wypych
Godz. 07:00 † Władysław – 22r., Józefa, Piotr Januszewscy
Godz. 18:00 † Wiesława Nowakowska
Godz. 18:00 † Jacek Lewczuk
NIEDZIELA – 24 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Natalia Kłonica – 22 r., Andrzej, Józef z r. Kłonica
Godz. 08:30 † Leokadia Łygas, Tadeusz Tomasiak
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Roman Rybak, Andrzej, Stefania Rybak, Lila Kałużna, Szczepan i Mirosława Szkwarkowscy, Tadeusz Klaudel
Godz. 18:00 † Leokadia Nowak – 1 r., Zbigniew, Zdzisław, zm. z r. Nowaków, Czesława, Stanisław Serafin, zm. z r. Adamczuków
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 10 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Mieczysław Milczuk – 6 r., Mieczysław, Janina Milczuk, Piotr Sowa
Godz. 08:30 † Marian Bulak – 17 r., Kazimierz Pierzchała – 17 r.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Janina Rozmus – 9 r.
Godz. 18:00 † Alicja Nowosad – 4 r., Bolesław
PONIEDZIAŁEK – 11 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Waldemar Bartnik
Godz. 18:00 † Anna i Sławomir Czelej, zm. z r. Czelejów i Ziarkiewiczów
Godz. 18:00 † Izabela Bucior
WTOREK – 12 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Zbigniew o Miłosierdzie Boże
Godz. 18:00 † Ewa Łowicka
Godz. 18:00 † Mariusz Dras
ŚRODA – 13 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Sabina – 9 r., Gustaw i Wiesław Chruścińscy
Godz. 07:00 † Krystyna Chmaj – im.
Godz. 18:00 † Janusz Kośmider, Leokadia, Antoni Bezłada, Zofia Hapoń
CZWARTEK – 14 marca 2024 r.
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo dla ks. Wiesława
Godz. 07:00 † Jan Mazurkiewicz od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Mariusz Dras
Godz. 18:00 † Dariusz Caryk
PIĄTEK – 15 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Józefa i Mieczysław
Godz. 07:00 † Bogusław Chrzan od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Janina – 9 r., Edward Radliński – 15 r.,
Godz. 18:00 † Walerian Smoleń
SOBOTA – 16 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 18:00 † Ewa Siek – 1 r., zm. z r. Sieków i Wojtasów
Godz. 18:00 † Grzegorz Łubiasz – 23r., Jan i Stefania Nowaczek
NIEDZIELA – 17 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Jan Domański – 10 r., zm. z r. Domańskich
Godz. 08:30 † Regina Wójtowicz – 1 r., Władysław i Bogumiła, Wacław Bronikowscy
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Helena Hać – 5 r., Antoni i Kazimierz
Godz. 18:00 † Stanisława Matwiejczuk – r., i Piotr
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 03 marca 2024 r. – REKOLEKCJE
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo dla Emilii Leokadii w 99. Rocznicę urodzin z podziękowaniem Bogu i Matce Najświętszej za dotychczasowe jej życie.
Godz. 08:30 † Roman Krukowski – 5r.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Adela Niedźwiedź – 8 r.
Godz. 18:00 † Edward Lewusz – 3 r., zm. z r. Lewuszów
PONIEDZIAŁEK – 04 marca 2024 r. - REKOLEKCJE
Godz. 08:30 dziękczynna za zdrowie Janiny i Józefata Harasiuk za możliwość chodzenia
Godz. 10:00 o zdrowie dla Teresy i Adama
Godz. 10:00 o zdrowie dla Anny
Godz. 18:00 † Ewa Łowicka
Godz. 18:00 † Stanisław Tomaszczuk
Godz. 20:00 † Stanisław Walmont od ucz. pogrz.
WTOREK – 05 marca 2024 r. – ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI
Godz. 08:30 podziękowanie Pana Boga i Matce Najświętszej za spokój i zdrowie całej rodziny, dzieciom za opiekę nad rodzicami
Godz. 10:00 † Marianna i Franciszek, ich rodziców i rodzeństwo
Godz. 18:00 † Maria Lis
Godz. 18:00 † Walerian Smoleń
Godz. 20:00 † Maria Siniecka, Zdzisław Siniecki
ŚRODA – 06 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Bronisława Derkacz – 9 r.
Godz. 07:00 † Jan Nowosad – 3r.
Godz. 18:00 † Barbara Wawszczak, zm. z r. Wawszczaków i Leleniów
Godz. 18:00 † Bogdan Twardowski
CZWARTEK – 07 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Feliksa Sachajko – 4 r., Jan
Godz. 18:00 † Maria Lis
Godz. 18:00 † Ewa Nieścioruk
PIĄTEK – 08 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Marianna Kajzer
Godz. 07:00 † Feliks Michel
Godz. 18:00 † Aniela – 21 r., Władysław, Jan, Katarzyna, Jan, Agnieszka, zm. z r. Monastyrskich i Szustaków
Godz. 18:00 † Waldemar Bartnik
SOBOTA – 09 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Jan, Tadeusz, Marianna z r. Wiatrów
Godz. 07:00 † Natalia Wojtas
Godz. 18:00 † Jacek Lewczuk
Godz. 18:00 † Maria, Wojciech, Adam Jaskółeccy
NIEDZIELA – 10 marca 2024 r.
Godz. 07:00 † Mieczysław Milczuk – 6 r., Mieczysław, Janina Milczuk, Piotr Sowa
Godz. 08:30 † Marian Bulak – 17 r., Kazimierz Pierzchała – 17 r.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Janina Rozmus – 9 r.
Godz. 18:00 † Alicja Nowosad – 4 r., Bolesław
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 25 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Czesław Wikira – 3r.
Godz. 08:30 † Alicja Goch – greg.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Henryk Adamczuk – 16 r., Jan, Józef, Apolonia z r. Adamczuków
Godz. 18:00 † Teresa Malec – 10 r., zm. z r. Praczuków i Malców
PONIEDZIAŁEK – 26 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Waldemar Bartnik od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Maria Lis
WTOREK – 27 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Alfons Proć – 7r.
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Ewa Łowicka
ŚRODA – 28 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Teresa Dybała – 2r., Stanisław
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Marianna Kajzer
CZWARTEK – 29 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Anna Szewczuk od ucz. pogrz.
Godz. 07:00 † Roman Łyś – 4r.
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Mariusz Dras
PIĄTEK – 01 marca 2024 r. - Pierwszy Piątek Miesiąca
Godz. 07:00 † Anna Szewczuk
Godz. 07:00 † Ireneusz Kolano w 30 dz.
Godz. 10:00 wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
SOBOTA – 02 marca 2024 r. - Pierwsza Sobota Miesiąca
Godz. 07:00 † Zofia, Władysław, Danuta, Jan z r. Maziarczyk
Godz. 07:00 † Helena Złotek – im.
Godz. 18:00 wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
NIEDZIELA – 03 marca 2024 r. – REKOLEKCJE
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo z podziękowaniem za 99 lat życia Emilii Leokadii
Godz. 08:30 † Roman Krukowski – 5r.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Adela Niedźwiedź – 8 r.
Godz. 18:00 † Edward Lewusz – 3 r., zm. z r. Lewuszów
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 18 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Dariusz Caryk
Godz. 08:30 † Stefan Kulas – 23r., Mieczysław, Stanisława
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Nina Wróbel – 22r., Adolf Wróbel, zm. z r. Kaszubów, Wróblów i Lewendów
PONIEDZIAŁEK – 19 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Adam Maciejak – 18r., Stefania Maciejak – 4r.
Godz. 07:00 o opiekę Bożą nad rodziną
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej nad Magdaleną w 15 r. urodzin
WTOREK – 20 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Roman Łyp – 3r.
Godz. 07:00 † Marian Matwiejczuk od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Jerzy Radzik – 28 r., Nikanor, Aleksander, Stanisława, Irena, Joanna Tabin
ŚRODA – 21 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Leokadia Łój – r., Seweryn Łój, Krzysztof Kaluźniak
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Danuta Magdziak
CZWARTEK – 22 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo dla Andrzeja Serafin w 80 r. urodzin
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Danuta Magdziak
PIĄTEK – 23 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Janusz Litwiniec
Godz. 07:00 † Krystyna i Wincenty Laskowscy
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Jan Gwiazdowski – 29 r.
SOBOTA – 24 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Tadeusz Pyś – 9r., Lucyna
Godz. 18:00 † Maria Lis
NIEDZIELA – 25 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Czesław Wikira – 3r.
Godz. 08:30 † Alicja Goch – greg.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Henryk Adamczuk – 16 r., Jan, Józef, Apolonia z r. Adamczuków
Godz. 18:00 † Teresa Malec – 10 r., zm z r. Praczuków i Malców
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 11 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Jan Szewczuk – 19r., Eliza Choduń Bojaryn i Janina Szewczuk
Godz. 07:00 † Mariusz Dras od ucz. pogrz.
Godz. 08:30 † Izabela Bucior – 1r.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 10:00 † Mieczysław Brzozowski – 1r.
Godz. 12:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Józefa i Tadeusz Suchowierzch
PONIEDZIAŁEK – 12 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Marianna Kajzer
Godz. 07:00 † Janusz Litwiniec od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Anastazja, Władysław, Irena, Wiktor, Kazimiera z r. Rycyków
WTOREK – 13 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo dla Kingi w 18 r. urodzin i uwielbienie Boga za dar jej życia
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Weroniki w 16 r. urodzin
ŚRODA – 14 lutego 2024 r. - POPIELEC
Godz. 07:00 † Zenon Turczyn – 7r.
Godz. 07:00 † Barbara Urszula Wypych od ucz. pogrz.
Godz. 08:30 † Halina Michel – 1r.
Godz. 10:00
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Andrzej Zbyryt
CZWARTEK – 15 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Jacek Lewczuk
Godz. 18:00 † Walerian Smoleń
PIĄTEK – 16 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Maria Lis
SOBOTA – 17 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Marianna Kajzer
Godz. 07:00 † Ireneusz Zbigniew Giecko, Krzysztof Dębski
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 07:00 † Danuta Magdziak
NIEDZIELA – 18 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Dariusz Caryk
Godz. 08:30 † Stefan Kulas – 23r., Mieczysław, Stanisława
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Nina Wróbel – 22r., Adolf Wróbel, zm. z r. Kaszubów, Wróblów i Lewendów
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 04 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Adam Wałczuk
Godz. 08:30 † Janusz Czelej, zm. z r. Czelejów i Ziarkiewiczów
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † z r. Michałkiewicz Stefan, Apolonia, Władysława, Walerian, Tadeusz, Feliks
PONIEDZIAŁEK – 05 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Maria Lis
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Jacek Lewczuk
WTOREK – 06 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo dla Aliny Gwiazdowskiej w 80 r. urodzin
Godz. 18:00 o zdrowie męża Adama
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Katarzyny w 40 r. urodzin i opiekę dla całej rodziny
ŚRODA – 07 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Ewa Łowicka
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Michał, Agnieszka, Józef Sierla, zm. z r. Sierlów i Śliwów
CZWARTEK – 08 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Andrzej Zbyryt
Godz. 18:00 † Walerian Smoleń
PIĄTEK – 09 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Tadeusz Grabarczuk – 8r.
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Anna Krupa – 2r.
SOBOTA – 10 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia i Roman Mazurkiewicz, Konstanty i Feliks, Feliksa Szomber
Godz. 18:00 † zm z r. Siwków, Skibińskich, Sacawów, Górów
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
NIEDZIELA – 11 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Jan Szewczuk – 19r., Eliza Choduń Bojaryn i Janina Szewczuk
Godz. 07:00 † Mariusz Dras od ucz. pogrz.
Godz. 08:30 † Izabela Bucior – 1r.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 10:00 † Mieczysław Brzozowski – 1r.
Godz. 12:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Józefa i Tadeusz Suchowierzch
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 28 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Władysława Repeć – 27r., Jan, Wiktor, Marianna, Józef, Bolesław, Janina, Józef Repeć, ks. Prał. Roman Marszalec, Jan, Katarzyna Puchacz
Godz. 08:30 † Zofia Chromiec – 49r., Józef Chromiec, Zofia Wołoszyn, zm. z r. Cios i Chromiec
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Bronisław Tuz, Stanisława i Kazimierz z r. Tuz
Godz. 18:00 † Zofia Siek – greg.
PONIEDZIAŁEK – 29 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Patrycjusz Piłat – 10r.
Godz. 18:00 † Adam i Ludmiła Głuch, Józef i Feliksa, Zbigniew z Głuchów
Godz. 18:00 † Elżbieta, Albin, Henryk, Janina z r. Kurantowiczów, Edward, Leokadia, Tadeusz, Marian z r. Małysiaków
WTOREK – 30 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Eugenia Chomicka, zm. z r. Chomickich i Mądroń
Godz. 18:00 † Teresa Harczuk – 2r., Stanisława Lubaś – 2r., Jan Lubaś – 32r.
Godz. 18:00 † Danuta Magdziak
ŚRODA – 31 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Bogumił Nowakowski
Godz. 18:00 † Jacek Lewczuk
Godz. 18:00 † Janina – 11r., Basiak, Edmund, Bogdan Basiak, Władysław i Stanisława Lis
CZWARTEK – 01 lutego 2024 r. - Pierwszy Czwartek Miesiąca
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo dla Stanisława Kozłowskiego w 80 r. urodzin
Godz. 18:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † Władysława Michlewska – r.
PIĄTEK – 02 lutego 2024 r. – Święto Ofiarowania Pańskiego - Pierwszy Piątek Miesiąca
Godz. 07:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 08:30 † Wiesław Sagan – 18r., Jarosław, Krystyna, Zofia, Józef z r. Sagan
Godz. 10:00 wynagradzająca NSPJ
Godz. 18:00 † Mariusz Pałka – 2r.
SOBOTA – 03 lutego 2024 r. - Pierwsza Sobota Miesiąca
Godz. 07:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 07:00 † Tadeusz Wodyk – 4r.
Godz. 18:00 wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
NIEDZIELA – 04 lutego 2024 r.
Godz. 07:00 † Adam Wałczuk
Godz. 08:30 † Janusz Czelej, zm. z r. Czelejów i Ziarkiewiczów
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Alicja Goch – greg.
Godz. 18:00 † z r. Michałkiewicz Stefan, Apolonia, Władysława, Walerian, Tadeusz, Feliks
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 21 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Stanisław – 30r., Tomasz, Jan, Janina Sokołowscy
Godz. 08:30 † Maria, Jan, Barbara Wawszczak, zm. z r. Wawszczaków, Leleniów, Kowalczuków, Traczów, Pilipów, Wójcików
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Kazimiera Stopa – 11r., zm. z r. Stopów i Gromadów
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa w 60r. urodzin z podziękowaniem za minione lata
PONIEDZIAŁEK – 22 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 18:00 † Andrzej Gałaszkiewicz – 4r., Janusz, Teresa i Feliks Gałaszkiewicz
WTOREK – 23 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Marian Matwiejczuk od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Czesław, Antonina, Jan Dzięba
ŚRODA – 24 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Zofia i Roman Mazurkiewicz
Godz. 18:00 † Halina Książyk – 10r., zm. z r. Książyków i Rosińskich
CZWARTEK – 25 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Eugeniusz Pachalski
Godz. 18:00 † Józef – r., zm. z r. Oberdów, Mazurkiewiczów, Szajbów i Pielów
PIĄTEK – 26 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Janina i Józef Kimak
Godz. 18:00 † Adolf Bryk – m.
SOBOTA – 27 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Witold Rudnicki – m.
Godz. 18:00 † Wacław Nowakowski – 14r., Wiesława
NIEDZIELA – 28 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Władysława Repeć – 27r., Jan, Wiktor, Marianna, Józef, Bolesław, Janina, Józef Repeć, ks. Prał. Roman Marszalec, Jan, Katarzyna Puchacz
Godz. 08:30 † Zofia Chromiec – 49r., Józef Chromiec, Zofia Wołoszyn, zm. z r. Cios i Chromiec
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Bronisław Tuz, Stanisława i Kazimierz z r. Tuz
Godz. 18:00 † Zofia Siek – greg.
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 14 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Lucjan Twardziszewski – r., Jacek, Tomasz, Katarzyna, Alfreda, Edward, Leokadia, Seweryn Łój, Joanna Pasternak
Godz. 08:30 † Franciszek Nowosad – 3r., zm. z r. Nowosadów i Kończyńskich
Godz. 08:30 † Dariusz Caryk
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla syna Daniela z racji urodzin
PONIEDZIAŁEK – 15 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Jan Pyda, zm. z r. Pydów i Pliżgów
Godz. 18:00 † Józefa Piskorz – 1r.
WTOREK – 16 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 07:00 † Józefa Serafin – 19r., Andrzej i Stanisław, zm. z r. Serafinów i Wawrynków
Godz. 18:00 † Zofia Siek – greg.
ŚRODA – 17 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Marianna Kajzer od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Marian Tomaszewski – 5r.
CZWARTEK – 18 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 18:00 † Stanisława Kulas – 21r., Stefan, Mieczysław
PIĄTEK – 19 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Stanisław Skowronek, zm. z r. Skowronek, Fryderyk Leńczuk
Godz. 18:00 † Izabela Bucior – m.
SOBOTA – 20 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Józef Myśliński, Anna, Marian i Stanisław
Godz. 18:00 † Teresa i Leon Kudełka, Stanisław Pakuła
NIEDZIELA – 21 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Stanisław – 30r., Tomasz, Jan, Janina Sokołowscy
Godz. 08:30 † Maria, Jan, Barbara Wawszczak, zm. z r. Wawszczaków, Leleniów, Kowalczuków, Traczów, Pilipów, Wójcików
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Kazimiera Stopa – 11r., zm. z r. Stopów i Gromadów
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa w 60r. urodzin z podziękowaniem za minione lata
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 07 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 08:30 † Stanisław, Bronisława, Augustyn, Tarańscy, Jan Dziedzic, Jan Kowal
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Halina Tokarska
Godz. 12:00 † Maria Lis od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Łucja Winiarczyk – r., Hieronim Winiarczyk, zm. z r. Winiarczyków
PONIEDZIAŁEK – 08 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Eugeniusz Pachalski
Godz. 18:00 † Wacław Jędruszczak – 3r., zm. z r. Jędruszczaków i Zygmuntów
WTOREK – 09 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Katarzyna Pyda, zm. z r. Pydów i Małysów
Godz. 18:00 † Jacek Lewczuk
ŚRODA – 10 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Halina i Czesław Heleniak, zm. z r. Heleniak i Agnieszka Wolska
Godz. 18:00 † Adela i Jan Obruśnik
CZWARTEK – 11 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Józef i Barbara Łopuszyńscy, zm. z r. Łopuszyńskich, Wiktoria, Tadeusz, Józef, zm. z r. Bajaków
Godz. 07:00 † Antoni, Krystyna Kimak, zm. z r. Kimaków i Dudzińskich
Godz. 18:00 † Zofia Siek – greg.
PIĄTEK – 12 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Edward Piela – 3r.
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Karoliny w 3 r. urodzin i Michała oraz opiekę Boża nad Małgorzatą i Arkadiuszem
SOBOTA – 13 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Tadeusz i Kazimiera Buczak
Godz. 18:00 † Marianna I Stanisław Dyjach
NIEDZIELA – 14 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Lucjan Twardziszewski – r., Jacek, Tomasz, Katarzyna, Alfreda, Edward, Leokadia, Seweryn Łój, Joanna Pasternak
Godz. 08:30 † Franciszek Nowosad – 3r., zm. z r. Nowosadów i Kończyńskich
Godz. 08:30 † Dariusz Caryk
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla syna Daniela z racji urodzin
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 31 grudnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Eugeniusz Pachalski od ucz. pogrz.
Godz. 08:30 † Janina Milczuk – 4r., Mieczysław, Mieczysław Milczuk, Piotr Sowa
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Czesław Dubiel – 3r.
Godz. 18:00 † ZAKOŃCZENIE ROKU
PONIEDZIAŁEK – 01 stycznia 2024 r. Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 08:30 † Maria Paluch – 11r., zm. z r. Paluchów i Słodkich
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Leon Rozmus – 17r.
Godz. 18:00 † zm. z r. Szwałkowskich i Biesiagów
WTOREK – 02 stycznia 2023 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 07:00 † Andrzej Zbyryt od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Eugeniusz Pachalski
ŚRODA – 03 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Seweryn Łój – r., Leokadia Łój, Krzysztof Kaluźniak
Godz. 07:00 † Marian Matwiejczuk
Godz. 18:00 † Zofia Siek – greg.
CZWARTEK – 04 stycznia 2024 r. – PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 18:00 † Lucjan – 11r., Teresa – 26r., z Jastrzębskich, zm. z r. Jastrzębskich i Kucharskich
PIĄTEK – 05 stycznia 2024 r. – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 10:00 wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
Godz. 18:00 † Lucyna Kukiełka – 6r.
SOBOTA – 06 stycznia 2024 r. 2023 r. Trzech Króli
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 08:30 † Janina Biszczan i Marian Zaborski
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w 40 r. Radosława
Godz. 18:00 † Sylwia Ostrowska – 6r.
Godz. 18:00 † Walerian Smoleń od ucz. pogrz.
NIEDZIELA – 07 stycznia 2024 r.
Godz. 07:00 † Zofia Siek – greg.
Godz. 08:30 † Stanisław, Bronisława, Augustyn, Tarańscy, Jan Dziedzic, Jan Kowal
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Halina Tokarska
Godz. 12:00 † Maria Lis od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Łucja Winiarczyk – r., Hieronim Winiarczyk, zm. z r. Winiarczyków
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 24 grudnia 2023 r. – WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 07:00 † Adam Górski – im., Grażyna
Godz. 08:30 † Danuta Szczepańska – 2r., Jan
Godz. 08:30 † Alfred – 29r., Gulak, Feliksa i Jerzy
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Mieczysław Baran – 17r., Elżbieta, Eugeniusz Kozyra
Godz. 18:00 † NIE MA MSZY
Godz. 24:00 PASTERKA
PONIEDZIAŁEK – 25 grudnia 2023 r. – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 07:00 † Władysława Lewusz – 26r., Józef, Helena, Stanisław, Edward, Jan
Godz. 08:30 † Stanisław Pasieczny – 133r., Jan, Franciszka Pasieczni, Józef, Roman, Helena Dudek
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 o Boże błogosławieństwo i łaski dla Jana i Bożeny Sokołowskich w 30r. ślubu i ich dzieci
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla Jurka Jakubczaka
WTOREK – 26 grudnia 2023 r. – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 08:30 † Danuta, Stanisław Bartoszczyk
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 o Boże błogosławieństwo i łaski dla Justyny i Michała Wolińskich w 1 r.
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Ewy z racji imienin i urodzin
ŚRODA – 27 grudnia 2023 r. – ŚW. JANA APOSTOŁA
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 07:00 † Zofia Kurzępa – r., zm. z r. Kurzępa i Fus
Godz. 08:30 o Boże błogosławieństwo dla Beaty w 40 r. urodzin i jej rodziny
Godz. 10:00 † Grontkowski Jan, Bronisława, Jan, Józef, Maria, Jan Koprowscy
Godz. 18:00 † Danuta Lisiczyńska – 3r., Jerzy
Godz. 18:00 † Andrzej Kita – 1r. – od ucz. pogrz.
CZWARTEK – 28 grudnia 2023 r. – ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW MĘCZENNIKÓW
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 18:00 † Józefa Kozłowska – r., zm. z r. Nowaków i Kozłowskich
Godz. 18:00 † Katarzyna, Władysław i Zbigniew Dobek, zm. z r. Dobków, Marianna i Stanisław, Jan i Mieczysław Czop, zm. z r. Czopów
PIĄTEK – 29 grudnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 18:00 † Marian Wiater – 13r., Małgorzata Wiater, Stanisław, Marianna Wiater, Maciej Sołowiej
Godz. 18:00 † Krzysztof Tomasz Olszański – 3r.
SOBOTA – 30 grudnia 2023 r. – ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 18:00 † Eugeniusz Samołyk – im.
NIEDZIELA – 31 grudnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Eugeniusz Pachalski od ucz. pogrz.
Godz. 08:30 † Janina Milczuk – 4r., Mieczysław, Mieczysław Milczuk, Piotr Sowa
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Czesław Dubiel – 3r.
Godz. 18:00 † ZAKOŃCZENIE ROKU
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 17 grudnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 08:30 † Tadeusz, Stanisława, Grzegorz, Wawrzyniec i Karolina z Sokołowskich
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Robert Litwiniec – 13 r.
Godz. 12:00 † Antoni Hać – r., Krystyna i Kazimierz Hać
Godz. 18:00 † Janina Krystyna Dziewura – 4r., Roman Dziewura – 10r.
PONIEDZIAŁEK – 18 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 06:30 † Bogusław Grycyk – im.
Godz. 18:00 † Franciszek Kaczebura – 8r., Andrzej, Janina Krawczyk, Czesława Sawka, Irena i Jan Rumińscy
Godz. 18:00 † Wiesława Nowakowska
WTOREK – 19 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 06:30 † Karolina Dymska – 26r.
Godz. 18:00 † Dariusz Caryk
Godz. 18:00 † Janusz Tkaczuk – 7r.
ŚRODA – 20 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 06:30 † Danuta Magdziak od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Małgorzata Wiater od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Aleksandra Wojda od ucz. pogrz.
CZWARTEK – 21 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 18:00 † Aleksandra, Stanisław Leleń, zm. z r. Leleniów, Petryków, Wawszczaków i Kowalczuków
Godz. 18:00 † Władysław – 81r., Aniela, Jan, Agnieszka, Jan, Katarzyna z Monastyrskich i Szustaków, Ignacy, Seweryn, zm. z r. Kurzępów i Olszewskich
PIĄTEK – 22 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 18:00 † Maria Zielińska – 2r., Antoni Rycyk – 2r.
SOBOTA – 23 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 18:00 † Ewa Dąbska i zm. z r. Dąbskich i Szymańskich
Godz. 18:00 † Jadwiga, Irena, Marianna i Jan z r. Kukułowiczów
NIEDZIELA – 24 grudnia 2023 r. – WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 07:00 † Adam Górski – im., Grażyna
Godz. 08:30 † Danuta Szczepańska – 2r.
Godz. 08:30 † Alfred – 29r., Gulak, Feliksa i Jerzy
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Mieczysław Baran – 17r., Elżbieta, Eugeniusz Kozyra
Godz. 18:00 NIE MA MSZY
Godz. 24:00 PASTERKA
PONIEDZIAŁEK – 25 grudnia 2023 r. – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 07:00 † Władysława Lewusz – 26r., Józef, Helena, Stanisław, Edward, Jan
Godz. 08:30 † Stanisław Pasieczny – 133r., Jan, Franciszka Pasieczni, Józef, Roman, Helena Dudek
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 o Boże błogosławieństwo i łaski dla Jana i Bożeny Sokołowskich w 30r. ślubu i ich dzieci
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla Jurka Jakubczaka
WTOREK – 26 grudnia 2023 r. – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 08:30 † Danuta, Stanisław Bartoszczyk
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 o Boże błogosławieństwo i łaski dla Justyny i Michała Wolińskich w 1 r.
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Ewy z racji imienin i urodzin
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 10 grudnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 08:30 † Zofia i Franciszek Proć
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Wacław Śmiałko – 16r., Genowefa oraz zm. z r. Śmiałko, Chwaleba i Palijewski
Godz. 18:00 † Janina Nowak, Edward Nowak i zm. z r. Nowaków
PONIEDZIAŁEK – 11 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 18:00 † Aleksandra Wojda od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Wiesława Nowakowska
WTOREK – 12 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Anny z racji urodzin
ŚRODA – 13 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 18:00 † Izabela Prokop
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Tomasza w 18. r. urodzin
CZWARTEK – 14 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 18:00 † Wiesława Nowakowska
Godz. 18:00 † Janina Duszejko – 2r
PIĄTEK – 15 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 06:30 † Bolesław, Henryka, Andrzej Kwiatuszewscy
Godz. 18:00 † Aleksandra Wojda od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Wiesława Nowakowska
SOBOTA – 16 grudnia 2023 r. – NOWENNA PRZED UROCZYSTOŚCIĄ NARODZENIA PAŃSKIEGO
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 06:30 † Ewa Kaleniuk – 7r.
Godz. 18:00 † Katarzyna – 14r., Mirosław, Mieczysław z r. Bondar, Genowefa Kościńska
Godz. 18:00 dziękczynna za otrzymane łaski
NIEDZIELA – 17 grudnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 08:30 † Tadeusz, Stanisława, Grzegorz, Wawrzyniec i Karolina z Sokołowskich
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Robert Litwiniec – 13 r.
Godz. 12:00 † Antoni Hać – r., Krystyna i Kazimierz Hać
Godz. 18:00 † Janina Krystyna Dziewura – 4r., Roman Dziewura – 10r.
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 03 grudnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Julia – 11r., Kazimierz z r. Wojtalików
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 08:30 † Barbara Kozłowska – im., zm. z r. Kozłowskich i Szawułów
Godz. 08:30 † Jadwiga Krzaczek – 30r., Władysław Krzaczek
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Bolesław – 3r., Alicja Nowosad
Godz. 18:00 † Wiesław Chruściński – 2r.
PONIEDZIAŁEK – 04 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 o Boże błogosławieństwo dla Leokadii z podziękowaniem za dotychczasowe łaski
Godz. 08:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 10:00 † Barbara Daszkiewicz – 5r., Paweł Sidor – 2r.
Godz. 18:00 † Kazimierz – 4r., zm. z r. Chweciuk i Kmieć
Godz. 18:00 † Barbara Wawszczak i zm. z r. Wawszczaków, Bilewiczów, Leleniów, Traczów, Pilipów, Kowalczuków i Wójcików
WTOREK – 05 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 08:30 † Edyta Ćwik – 24r.
Godz. 10:00 † Sabina Leokadia Nowak – 23r., Antoni Nowak – 20r., zm. z r. Wokalskich i Nowaków
Godz. 10:00 † Stanisław Bodziacki – 16r., zm. z r. Bodziackich i Kidybów
Godz. 18:00 † Henryk Swaczyna – 5r.
ŚRODA – 06 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 18:00 † Janusz Paliński – 17r.
Godz. 18:00 † Aleksandra Wojda
CZWARTEK – 07 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 06:30 † Kazimiera i Stanisław Dominik
Godz. 18:00 † Jacek Moch
Godz. 18:00 † Ewa Stopek
PIĄTEK – 08 grudnia 2023 r. – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 08:30 † Witold Leńczuk, Zofia i Mieczysław
Godz. 10:00
Godz. 18:00 † Halina Tokarska
SOBOTA – 09 grudnia 2023 r.
Godz. 06:30 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 18:00 † Teresa Jadwiga Leczek – 4r.
Godz. 18:00 † Lucyna Pyś – 22r., Tadeusz
NIEDZIELA – 10 grudnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 08:30 † Zofia i Franciszek Proć
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Wacław Śmiałko – 16r., Genowefa oraz zm. z r. Śmiałko, Chwaleba i Palijewski
Godz. 18:00 † Janina Nowak, Edward Nowak i zm. z r. Nowaków
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 26 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Gustaw Chruściński – 15r., Sabina, Wiesław
Godz. 08:30 † Władysław Łoś – 5r., Alfreda Łoś, zm. z r. Łosiów, Huków, Siemków i Juszczaków
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 12:00 † Anna Krzak, zm. z r. Głowackich i Klizów
Godz. 18:00 w 7 r. ur. Mikołaja i w 4 r. ur. Marii o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
PONIEDZIAŁEK – 27 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 07:00 † Ewa Pyrczuk-Kowalczyk – 8r., Małgorzata Kowalczyk – 1r.
Godz. 18:00 † Andrzej Kita od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Kazimiera Danuta Gulak
WTOREK – 28 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Adam Wałczuk – 3r.
Godz. 07:00 † Barbara Dworniczak – 4r.
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Zdzisława Omelańska, Stanisława, Józef Duras
ŚRODA – 29 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Grzegorz Piotrowski – r., Irena, Henryka,, Stefan, zm. z r. Piotrowskich
Godz. 07:00 † Krzysztof Tomasz Olszański
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Stanisława – 4r.
CZWARTEK – 30 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 o wszelkie łaski i błogosławieństwo Boże dla Ks. Andrzeja z racji imienin
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Władysława Kość, Władysław, Kazimierz, Zygmunt, Czesław z r. Kość
PIĄTEK – 01 grudnia 2023 r. – Pierwszy Piątek Miesiąca
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 10:00 wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
Godz. 18:00 † Zofia Niemczuk – r., Piotr i Czesław, zm. z r. Niemczuków
SOBOTA – 02 grudnia 2023 r. – Pierwsza Sobota Miesiąca
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 07:00 † Bronisław Bełz – 30 r., Aniela
Godz. 18:00 wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
NIEDZIELA – 03 grudnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Julia – 11r., Kazimierz z r. Wojtalików
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – greg.
Godz. 08:30 † Barbara Kozłowska – im., zm. z r. Kozłowskich i Szawułów
Godz. 08:30 † Jadwiga Krzaczek – 30r., Władysław Krzaczek
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Bolesław – 3r., Alicja Nowosad
Godz. 18:00 † Wiesław Chruściński – 2r.
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 19 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † ks. Jan Kotowski, Andrzej i Julia Kotowscy
Godz. 08:30 † Agnieszka i Józef Łygasowie
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Danuta Hałasa – 2r., Józef – r.
Godz. 12:00 † Janina Stepańczuk – 7r., Wiesława Wojtak, Jan Wojtak, Łucja Samołyk, Zdzisław Stepańczuk
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Paweł Greszta – 5r., Bronisława i Tomasz, Adam i Czesława Lewczuk
PONIEDZIAŁEK – 20 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Teodora Magryta – 27r. im., Jan, Julia, Tadeusz, Danuta z r. Niedziela
Godz. 07:00 † Władysława Grela, Ewa Stopek, zm. z r. Grelów
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Ewy z racji urodzin
WTOREK – 21 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Bronisław Orzeł – 1r.
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Stefania – r., Mieczysław Lisiuk, Teresa Bojarczyk
ŚRODA – 22 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Stanisław Pąk – 1r.
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Władysław Sinicki, Andrzej, Szczepan
CZWARTEK – 23 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Szczepan Ząbek – 5r.
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Antoni Cieślak – 9r.
PIĄTEK – 24 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Roman Bednarczyk – 11r.
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Henryka Dzięba, Janina, Adam, Franciszek, zm. z r. Wojtczak
SOBOTA – 25 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Emilia Kwaśna, Adam Rozmus
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marii Jędruszczak w 70 r. urodzin
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Małgorzata Wiater od ucz. pogrz.
NIEDZIELA – 26 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Gustaw Chruściński – 15r., Sabina, Wiesław
Godz. 08:30 † Władysław Łoś – 5r., Alfreda Łoś, zm. z r. Łosiów, Huków, Siemków i Juszczaków
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 12:00 † Anna Krzak, zm. z r. Głowackich i Klizów
Godz. 18:00 w 7 r. ur. Mikołaja i w 4 r. ur. Marii o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 12 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † zm. z r. Bajaków, Łukaszyków, Piwków i Podobów
Godz. 08:30 † Tomasz Gregorczyk – 16r., zm. z r. Landratów
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Regina Boczkowska – 8r., zm. z r. Boczkowskich i Kicińskich
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † zm. z r. IIczewskich i Przygodzkich
PONIEDZIAŁEK – 13 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 dziękczynna za wysłuchane prośby i dalszą opiekę i wskazania drogi
Godz. 07:00 † Wiesława Nowakowska
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 Boże błogosławieństwo dla Stanisława z racji imienin
WTOREK – 14 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Anna Ogórek
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Leszek Harczuk, Ryszard, Maria, Czesława Dudek
ŚRODA – 15 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Weronika Biesiada – 30r.
Godz. 07:00 † Stanisława, Zdzisław, Kazimierz Świder, Czesława Kotlarz, Jan, Janina, Jan Smucz
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Henryka, Tadeusz Hanulak Marianna i Jan Orscy, zm., z r. Hanulaków, Panasów, Karczewskich i Stęporów
CZWARTEK – 16 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 o nawrócenie synowej i syna
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Renata, Marianna, Zenon Rychel
PIĄTEK – 17 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Aleksandra Wojda
SOBOTA – 18 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Krystyna Chmaj, zm. z r. Chmajów, Złotków i Górskich
Godz. 07:00 † Regina Wójtowicz
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Regina, Stanisław, Jan i Józef, zm. z r. Oberdów, Mazurkiewiczów i Szajbów
NIEDZIELA – 19 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † ks. Jan Kotowski, Andrzej i Julia Kotowscy
Godz. 08:30 † Agnieszka i Józef Łygasowie
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Danuta Hałasa – 2r., Józef – r.
Godz. 12:00 † Janina Stepańczuk – 7r., Wiesława Wojtak, Jan Wojtak, Łucja Samołyk, Zdzisław Stepańczuk
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Paweł Greszta – 5r., Bronisława i Tomasz, Adam i Czesława Lewczuk
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 05 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Regina Juszczak – 2r., Edward, zm. z r. Juszczaków, Nowaków
Godz. 08:30 † Henryk Dec, Olga i Honory, Lucjan
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Ryszard Podgórski – 7r., Teresa
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Edward Bazan – 13r., Andrzej i Janina
PONIEDZIAŁEK – 06 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † zm. z r. Grela Dariusz, Kazimierz, Adela i Anatol
Godz. 07:00 † Kazimiera Wojno
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Tadeusz i Zofia Baran, zm. z r. Baranów i Podolaków
WTOREK – 07 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Barbara Sawicka
Godz. 07:00 † Grzegorz Lisowski
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Jacek Moch od ucz. pogrz.
ŚRODA – 08 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Marianna Podlewska – 2r.
Godz. 07:00 † Barbara Sawicka
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Roman Rybak – 3r.
CZWARTEK – 09 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Anna Ogórek
Godz. 07:00 † Wiesława Nowakowska
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Aleksandra Wojda
PIĄTEK – 10 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Kingi
Godz. 07:00 † Wiesława Nowakowska
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Feliksa Kawałko – 2r.
SOBOTA – 11 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Bogumiła i Jan Ostapińscy, Janina Krawczyk i Irena Leniec
Godz. 07:00 † Bogumiła Żyła – 3r., zm. z r. Żyłów i Jakubowskich
Godz. 08:30 † Kazimierz Garbaty – 20r.
Godz. 10:00 za Ojczyznę
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Szczepan Ćmil, zm. z r. Bednarczuków: Krzysztofa, Edwarda, Zofia, Jan oraz Stanisława Wilkiewicz
NIEDZIELA – 12 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † zm. z r. Bajaków, Łukaszyków, Piwków i Podogór
Godz. 08:30 † Tomasz Gregorczyk – 16r., zm. z r. Landratów
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Regina Boczkowska – 8r., zm. z r. Boczkowskich i Kicińskich
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † zm. z r. IIczewskich i Przygodzkich
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 29 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Katarzyna – 8r., Twardziszewska, Lucjan, Jacek, Tomasz, Edmund, Alfreda Twardziszewscy, Leokadia, Seweryn Łój, Joanna Pasternak
Godz. 08:30 † Barbara i Józef Łopuszyńscy, zm. z r. Bajaków i Łopuszyńskich
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Leokadia Łygas, Tadeusz Tomasiak
Godz. 12:00 † Seweryna i Władysław Sobczuk
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
PONIEDZIAŁEK – 30 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Elżbieta i Józef Przytułowie
Godz. 07:00 † Krzysztof Tomasz Olszański
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Alfons Proć – im.
WTOREK – 31 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Bronisław i Robert Lis
Godz. 07:00 † Maria Dziedzic
Godz. 18:00 † Wacława – 4r., Zbigniew – r., Matwij
Godz. 18:00 † Anna Ogórek od ucz. pogrz.
ŚRODA – 1 listopada 2023 r. Uroczystość Wszystkich Świętych
Godz. 07:00 † zm. z r. Dziubów Lucjan, Ludwik, Aniela, z r. Cięcierów Jan i Regina
Godz. 08:30 † Eugeniusz Kucharski – 39r., Adela, Leszek, Anna, Piotr z r. Kucharskich, Biront, Skibińskich, Andrzej Kita
Godz. 10:00 † Grzegorz Lisowski
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
CZWARTEK – 2 listopada 2023 r. – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
Godz. 07:00 † Zofia i Włodzimierza Góźdź, Robert i Henryk Litwiniec, zm. z r. Goździów i Litwińców
Godz. 08:30 † Anna Ogórek
Godz. 10:00 † Genowefa i Henryk Kazańscy – 3r.
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Halina Tokarska
PIĄTEK – 3 listopada 2023 r. – Pierwszy Piątek Miesiąca
Godz. 07:00 † Grażyna Górska – 1r., Adam
Godz. 10:00 wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
SOBOTA – 04 listopada 2023 r. – Pierwsza Sobota Miesiąca
Godz. 07:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 07:00 dziękczynna za łaskę zdrowia i życia dla Krystyny z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia w 80. r. urodzin
Godz. 18:00 wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
NIEDZIELA – 05 listopada 2023 r.
Godz. 07:00 † Regina Juszczak – 2r., Edward, zm. z r. Juszczaków, Nowaków
Godz. 08:30 † Henryk Dec, Olga i Honory, Lucjan
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Ryszard Podgórski – 7r., Teresa
Godz. 18:00 † Stanisław Wróblewski – greg.
Godz. 18:00 † Edward Bazan – 13r., Andrzej i Janina
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 22 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Leszek Radecki – 17r.
Godz. 08:30 † Barbara Kozłowska – r., z r. Kozłowskich i Szawułów
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Iwona Kiełbowicz – im., z r. Kiełbowiczów, Wilków, Smolągów, Józef Gramatyka, Zbigniew Gładysz
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Feliks Sowa, zm. z r. Sowów, Litwinów i Tymurów
PONIEDZIAŁEK – 23 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Marianna i Walenty Hałasa
Godz. 07:00 † Wiesława Nowakowska od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Stanisław Wnuk – 6r., Irena
WTOREK – 24 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 07:00 † Janina Gruszka
Godz. 18:00 † Hanna Sacawa – 11r.
Godz. 18:00 † Małgorzata Wiater
ŚRODA – 25 października 2023 r.
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo dla Alicji w 10 r. urodzin i jej rodziców
Godz. 18:00 † Teofila Skrentuła – 15r.
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
CZWARTEK – 26 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Zofia Bojar – 10r.
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Henryk Ćwiek, zm. z r. Ćwieków, Janina, Stanisław, z r. Antoszczuk Zofia, Bronisław, z r. Najdów Helena i Kazimierz oraz za Edwarda Bobel i Marię Sowińską
PIĄTEK – 27 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 07:00 † Bogusław Krawczuk – 17r., Katarzyna i Jan, Stefania i Wincenty Krawczukowie
Godz. 18:00 † Józefa – 16r., Władysław i Piotr Januszewscy
Godz. 18:00 † Andrzej Kita od ucz. pogrz.
SOBOTA – 28 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 07:00 † Teodora Duras – 1r., Henryk, Mariusz Duras, Emilia i Tadeusz Matwiejczuk
Godz. 15:00 ślub Monika i Wiesław
Godz. 18:00 † Helena, Tadeusz Mejbaum, Maria, Władysław Kaczmarkiewicz
Godz. 18:00 † Lucjan – 12r., Jadwiga, Bronisław z r. Liśkiewiczów i Radeckich
NIEDZIELA – 29 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Katarzyna – 8r., Twardziszewska, Lucjan, Jacek, Tomasz, Edmund, Alfreda Twardziszewscy, Leokadia, Seweryn Łój, Joanna Pasternak
Godz. 08:30 † Barbara i Józef Łopuszyńscy, zm. z r. Bajaków i Łopuszyńskich
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Leokadia Łygas, Tadeusz Tomasiak
Godz. 12:00 † Seweryna i Władysław Sobczuk
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 15 października 2023 r.
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo dla Mateusza i Ewy w rocznicę ślubu i ich dziecko Liwię
Godz. 08:30 † Józef Chromiec – 32r., Zofia oraz Zofia Wołoszyn
Godz. 08:30 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 o Boże błogosławieństwo dla Klary w 15 r. urodzin
Godz. 18:00 o potrzebne łaski dla Natalii z racji urodzin
PONIEDZIAŁEK – 16 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 07:00 † Bogumiła Piłat
Godz. 18:00 † Tomasz – 4r., Stanisław Sokołowski
WTOREK – 17 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Stanisław Nieścioruk – 19r.
Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Anna Szczęśniak – 27r., Kazimierz
ŚRODA – 18 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 07:00 † Kazimiera Wojno
Godz. 18:00 † Anna Ogórek od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Natalia Dubiel
CZWARTEK – 19 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Władysława Zubala i Adam Bochenko
Godz. 07:00 † Kazimiera Wojno
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Marianna, Karol, Zdzisława, Edmund z r. Lis., zm. z r. Lisów, Mataczyńskich, Stojańskich i Bidów
PIĄTEK – 20 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Barbara Sawicka
Godz. 07:00 † Kazimiera Wojno
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Ireny z racji imienin
SOBOTA – 21 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Anna Ogórek od ocz. pogrz.
Godz. 07:00 † Mirosław Duda, zm. z r. Dudów Janina, Józef, Ryszard i Zbigniew
Godz. 13:00 ślub Marek i Marzena
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Stanisław Puzio – 2r.
NIEDZIELA – 22 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Leszek Radecki – 17r.
Godz. 08:30 † Barbara Kozłowska – r., z r. Kozłowskich i Szawułów
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Iwona Kiełbowicz – im., z r. Kiełbowiczów, Wilków, Smolągów, Józef Gramatyka, Zbigniew Gładysz
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Feliks Sowa, zm. z r. Sowów, Litwinów i Tymurów
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 08 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Władysław Chmiel – 48r., Eugenia, Wiesław, Zofia, Michał, Katarzyna, Antoni Chmiel
Godz. 08:30 † Jan Czelej – r., zm. z r. Czelejów i Ziarkiewiczów
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 12:00 † Jan Ziemiński, zmarłych rodziców i rodzeństwo i zm. z r. Ziemińskich
Godz. 18:00 † Bronisława i Władysław Stroczyńscy
PONIEDZIAŁEK – 09 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Julia, Witold z r. Grządkowskich, Saganow i Kawów
Godz. 07:00 † Kazimiera Wojno od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Mieczysław Brzozowski od ucz. pogrz.
WTOREK – 10 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Krzysztof Kaluźniak – 3r.
Godz. 07:00 † Mieczysław Gajewski – 2r., Genowefa, Mieczysław, Zofia, Jan z r. Wiatrzyk
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † zm. z r. Bartników, Fiutków i Kukułowiczów
ŚRODA – 11 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 07:00 † Grzegorz Lisowski od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Bogusław Staszczuk, Halina i Czesław
Godz. 18:00 † Anna Ogórek od ucz. pogrz.
CZWARTEK – 12 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 07:00 † Bogumiła Piłat od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Barbara Wawszczak, zm. z r. Wawszczaków, Leleniów, Traczów, Wójcików, Pilipów i Kowalczuków
Godz. 18:00 † ks. Ryszard Kukiełka – 12r.
PIĄTEK – 13 października 2023 r. – Nabożeństwo Fatimskie
Godz. 07:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 07:00 † Bogumiła Piłat
Godz. 18:00 † Barbara Dziadul – 14r., Zofia, Bronisław, Stanisław, Zofia, Zygmunt z r. Dziadul, Janina, Władysław, Stefan z r. Jurkowskich, Grażyna Makar
Godz. 18:00 † Teresa Harczuk – im.
SOBOTA – 14 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 07:00 † Julian Świszcz – 12 r.
Godz. 18:00 † Piotr, Michalina, Aleksander, Kazimierz, Janina Tyszko, Halina i Kazimiera Szleszyńscy
Godz. 18:00 † Irena Łyś – 8r., Edward - 34
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 01 października 2023 r. – Pierwsza Niedziela Miesiąca
Godz. 07:00 † Małgorzata Bodnar, Józef, Anna, Michał i Igor z r. Ciurmak
Godz. 08:30 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Ignacy Daniec – r.
Godz. 18:00 † Remigiusz Łyś i Teresa Adamczuk
PONIEDZIAŁEK – 02 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Alina Grądz
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Janusz Kulczyński, Piotr, Jadwiga i Bogusław
WTOREK – 03 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Barbara, Wacław z r. Grzondkowskich, Władków
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Seweryn, Czesława, zm. z r. Górników i Piłatów
ŚRODA – 04 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Barbara Sawicka
Godz. 07:00 † Janina Gruszka od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Jan i Franciszka Kolano
CZWARTEK – 05 października 2023 r. – Pierwszy Czwartek Miesiąca i Św. S. Faustyny
Godz. 07:00 † Barbara Sawicka
Godz. 18:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 18:00 † Zygfryd, Marek, Helena Podgórscy
Godz. 18:00 za czcicieli Miłosierdzia Bożego
PIĄTEK – 06 października 2023 r. – Pierwszy Piątek Miesiąca
Godz. 07:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 07:00 † Feliksa Kahan, Marianna, Stanisław, Grażyna Smoleń
Godz. 10:00 wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
Godz. 18:00 † Wojda Anna, Feliks, Henryk
Godz. 18:00 † Anna Piotrowska – 10r.
SOBOTA – 07 października 2023 r. – Pierwsza Sobota Miesiąca - NMP Różańcowej
Godz. 07:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 07:00 † Jacek Moch od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
NIEDZIELA – 08 października 2023 r.
Godz. 07:00 † Władysław Chmiel – 48r., Eugenia, Wiesław, Zofia, Michał, Katarzyna, Antoni Chmiel
Godz. 08:30 † Jan Czelej – r., zm. z r. Czelejów i Ziarkiewiczow
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 12:00 † Jan Ziemiński, zmarłych rodziców i rodzeństwo i zm. z r. Ziemińskich
Godz. 18:00 † Bronisława i Władysław Stroczyńscy
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 24 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Roman Służewski – 3r., Tomasz Służewski, zm. z r. Służewskich, Atrasów i Krzysztoniów
Godz. 08:30 † Stanisław, Marianna Kłoda, Joanna i Marcin Kawka
Godz. 08:30 † Dariusz Caryk
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Zofia, Marianna i Antoni Dziwura
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
PONIEDZIAŁEK – 25 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Stefan – 29r., Janina, Władysław Jurkowscy, Barbara Dziadul, Jan, Cecylia, Mieczysław, Stanisław Wiatrzyk
Godz. 18:00 † Zuzanna, Aleksander Marciniewicz, zm. z r. Marciniewicz, Bożena Gospodarek, z r. Piskorz i Kloc
WTOREK – 26 września 2023 r. – rozpoczęcie Nowenny do św. S. Faustyny
Godz. 07:00 † Jerzy Dworniczak – 15r.
Godz. 07:00 † Barbara Sawicka od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Zdzisław Kukiełka – 18r.
ŚRODA – 27 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Stanisława Turska
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Andrzej Kita od ucz. pogrz.
CZWARTEK – 28 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Franciszka – 58r., Agnieszka, zm. z r. Michońskich
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Zygmunt Wojda – 10r.
PIĄTEK – 29 września 2023 r. – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
Godz. 07:00 † Antoni Michoński – 40r., zm. z r. Michońskich
Godz. 07:00 † Krzysztof Tomasz Olszański
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Stanisław, Jan, Petronela, Karol, Leonarda z r. Klimskich
SOBOTA – 30 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Marianna Lucyna Ćwik – 8r.
Godz. 07:00 † Anna Ogórek od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Bolesław Kukiełka – 9r.
NIEDZIELA – 01 października 2023 r. – Pierwsza Niedziela Miesiąca
Godz. 07:00 † Małgorzata Bondar, Józef, Anna, Michał i Igor z r. Ciurmak
Godz. 08:30 † Franciszek Bryndza – greg.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Ignacy Daniec – r.
Godz. 18:00 † Remigiusz Łyś i Teresa Adamczuk
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 17 września 2023 r.
Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 08:30 † Stanisław Jóźwicki – 19r., Genowefa
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 o Boże błogosławieństwa dla Piotra i jego Rodziny
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
PONIEDZIAŁEK – 18 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Krystyna Chmaj – 3r.
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Wacław Łygan – 10r., zm. z r. Łyganów: Józef, Antonina, Jadwiga, Tadeusz
WTOREK – 19 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Bogusław Mazurek – 1r.
Godz. 07:00 o wypełnienie woli Bożej w życiu Elżbiety i Johna, dziękczynna za udaną operację
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Jan Kozioł – 1r.
ŚRODA – 20 września 2023 r.
Godz. 07:00 o z drowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Tomasza
Godz. 07:00 Msza dziękczynna za łaskę zdrowia Adasia
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Feliksa – 13r., Alfred, Jerzy Gulak
CZWARTEK – 21 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Adam Górski – 10r., Grażyna
Godz. 07:00 † Andrzej Skura – 2r.
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Patrycji i Mateusza w 10 r. ślubu i ich dzieci
PIĄTEK – 22 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Piotr Matwiejczuk – 17r., Stanisława
Godz. 07:00 † Leokadia i Jan Bochenko
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 23 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 07:00 † Edward Malec – 9r., zm. z r. Malców i Praczuków
Godz. 18:00 † Józef Skrentuła – 6r.
Godz. 18:00 † Witold Leńczuk – 2r., Janina i Ludwik z r. Leńczuk, Bronisława i Witold Kapłon
NIEDZIELA – 24 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Roman Służewski – 3r., Tomasz Służewski, zm. z r. Służewskich, Atrasów i Krzysztoniów
Godz. 08:30 † Stanisław, Marianna Kłoda, Joanna i Marcin Kawka
Godz. 08:30 † Dariusz Caryk
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Zofia, Marianna i Antoni Dziwura
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 10 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Jan, Janina, Aleksander, Czesława, Tomasz, Adam z r. Wałczuków, Czesława i Piotr z r. Tyrków, Adam i Grażyna z r. Górskich, Zofia i Józef Szala, zm. z r. Semczuków i Durasów
Godz. 08:30 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Zofia, Michał Sałach, zm. z r. Sałach, Jamroz, Gospod, Czuba
Godz. 12:00 † Janina i Adolf Tyrka, zm. z r. Tyrków
Godz. 18:00 † Józefa, Łukasz, Roman i Klaudia Krukowsy
PONIEDZIAŁEK – 11 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Anna Ogórek
Godz. 18:00 † Janusz, Piotr, Jadwiga i Bogusława z r. Kulczyńskich
WTOREK – 12 września 2023 r. – Najświętszego Imienia Maryi
Godz. 07:00 † Lucjan Pąk – 2m., zm. z r. Pąków
Godz. 07:00 † Aleksandra Wojda
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Kazimiera Taras
ŚRODA – 13 września 2023 r. – Nabożeństwo Fatimskie
Godz. 07:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 07:00 dziękczynna za łaskę życia Kacpra, i Boże błogosławieństwo dla Karoliny, Kamila i jego rodziców
Godz. 18:00 † Jan, Maria, Barbara Wawszczak, zm. z r. Wawszczaków, Leleniów, Kowalczuków, Traczów, Pilipów i Wójcików
Godz. 18:00 † Kazimiera Taras
CZWARTEK – 14 września 2023 r. – Podwyższenie Krzyża Świętego
Godz. 07:00 † Feliksa i Józef Królikowscy
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Anna Ogórek
PIĄTEK – 15 września 2023 r. – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
Godz. 07:00 † Aleksander Radzik – 21r., Jerzy, Nikanor, Irena, Stanisława, Joanna Tabin
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Felicja, Michał, Stanisław Drzewiccy
SOBOTA – 16 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Małgorzata Wiater
Godz. 07:00 † Janina Pieczykolan – 1r., Henryk, Helena, Andrzej Pieczykolan, Justyna i Piotr Żołnierczuk
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Hanna Grycyk – 3r.
NIEDZIELA – 17 września 2023 r.
Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 08:30 † Stanisław Jóźwicki – 19r., Genowefa
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 o Boże błogosławieństwa dla Piotra i jego Rodziny
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 03 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Tomasz Twardziszewski – 3r., Lucjan, Jacek, Katarzyna, Edward, Alfreda Twardziszewscy, Joanna Pasternak
Godz. 08:30 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Jan Lipiec – 25r., Barbara – 14r., Tomasz – 2r., zm. z r. Lipiec
Godz. 18:00 dziękczynna za 12 lat małżeństwa z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Jolanty i Michała oraz ich dzieci Hanny, Kingi i Zofii
PONIEDZIAŁEK – 04 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Aleksandra Wojda
Godz. 07:00 † Krystyna Sagan – 9r., Jarosław Wiesław, Zofia, Józef z r. Saganów
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Jacek Moch
WTOREK – 05 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Józef Kaluźniak – r., Krzysztof Kaluźniak
Godz. 07:00 † Emil, Karolina, Władysława, Klemens Zachatyński
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Stanisław, Marianna, Krzysztof, Józef, Zuzanna, Krystyna z r. Kuśmierczuków, Rutkowskich
ŚRODA – 06 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Jan Gawek – 45r.
Godz. 07:00 † Alicja Mazur – 23r.
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Jacek Moch
CZWARTEK – 07 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Aleksandra Wojda
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Regina Oberda – im., zm. z r. Oberdów, Mazurkiewiczów i Szajbów
PIĄTEK – 08 września 2023 r. święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo dla Roberta i Agnieszki i opiekę Matki Bożej nad nowopowstałą rodziną
Godz. 08:30 † Anna Ogórek
Godz. 10:00 † Ks. Adam Lenik
Godz. 18:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Natalia Dubiel
SOBOTA – 09 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Bolesław Stańko – 33r., Franciszka, Karolina, Elżbieta Popko, zm. z r. Stańków i Górów
Godz. 18:00 † Mieczysław Brzozowski od ucz. pogrz.
NIEDZIELA – 10 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Jan, Janina, Aleksander, Czesława, Tomasz, Adam z r. Wałczuków, Czesława i Piotr z r. Tyrków, Adam i Grażyna z r. Górskich, Zofia i Józef Szala, zm. z r. Semczuków i Durasów
Godz. 08:30 † Bogusław Adamczuk – greg.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Zofia, Michał Sałach, zm/ z r. Sałach, Jamroz, Gospod, Czuba
Godz. 12:00 † Janina i Adolf Tyrka, zm. z r. Tyrków
Godz. 18:00 † Józefa, Łukasz, Roman i Klaudia Krukowscy
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 27 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 08:30 † Andrzej Kita od ucz. pogrz.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Barbara Kwiatkowska, Józef, Antoni, zm. z r. Kwiatkowskich i Zarków
Godz. 18:00 † Otylia Maroszek – 15r., Edward i zm. z r. Kowalskich
Godz. 20:30 † Tadeusz, Antonina Kotowscy, Piotr i Paulina Stasiuk
PONIEDZIAŁEK – 28 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Jan Fus – r., zm. z r. Fus i Kurzępa
Godz. 07:00 † Izabela Prokop od ucz. pogrz.
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Jacek Moch
WTOREK – 29 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Henryka i Adolf Blicharz, zm. z r. Blicharzów i Szewczuków
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Halina Szleszyńska – 8r.
ŚRODA – 30 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Anna Ogórek
Godz. 07:00 † Krzysztof Tomasz Olszański
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Janina – 7r., Marian, Leszek, Czesław z r. Martyniaków
CZWARTEK – 31 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Aleksandra Wojda
Godz. 18:00 † Bogusław Grycyk – 8r., zm. z r. Grycyków i Bajdów
Godz. 18:00 † Jacek Moch
PIĄTEK – 01 września 2023 r. – Pierwszy Piątek Miesiąca
Godz. 07:00 † Natalia Dubiel
Godz. 10:00 wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
Godz. 18:00 † Bogdan Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Adolf Wróbel – 8r., Nina Wróbel, zm. z r. Kaszubów, Wróblów, Lewendów
SOBOTA – 02 września 2023 r. – Pierwsza Sobota Miesiąca
Godz. 07:00 † Bogdan Adamczuk – greg.
Godz. 18:00 † Anna Ogórek
Godz. 18:00 wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
NIEDZIELA – 03 września 2023 r.
Godz. 07:00 † Tomasz Twardziszewski – 3r., Lucjan, Jacek, Katarzyna, Edward, Alfreda Twardziszewscy, Joanna Pasternak
Godz. 08:30 † Bogdan Adamczuk – greg.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Jan Lipiec – 25r., Barbara – 14r., Tomasz – 2r., zm. z r. Lipiec
Godz. 18:00 dziękczynna za 12 lat małżeństwa z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Jolanty i Michała oraz ich dzieci Hanny, Kingi i Zofii
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 20 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Wiesław Chmiel – 5r., Eugenia, Władysław, Zofia, Michał, Katarzyna, Antoni Chmiel
Godz. 08:30 † Marian Marczewski – 2r., Jadwiga Marczewska, Feliksa, Ignacy Marczewscy
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Wiesława Wojtak – 25r., Jan Wojtak, Janina i Zdzisław Stepańczuk, Łucja Samołyk
Godz. 18:00 † Jan Szram, Narcyza Przybylska, Kazimierz i Roman Ostrowscy
Godz. 20:30 † Alicja Sidor – greg.
PONIEDZIAŁEK – 21 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Marian i Danuta Bernach, zm. z r. Bernach i Kuźmińskich
Godz. 07:00 † zm. z r. Grela: Dariusz, Kazimierz, Adela i Anatol
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Irena i Jan Skibińscy
WTOREK – 22 sierpnia 2023 r. – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej
Godz. 07:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 07:00 † Franciszka Kucharska
Godz. 18:00 † Grzegorz Łosiński, Klementyna, Ferdynand, Janusz, Sylwester zm. z r. Mulawów
Godz. 18:00 † Leokadia Sołtys – 12r., Stanisław
ŚRODA – 23 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Stanisław Serafin – 18r., Józefa, Andrzej, Karolina, Jan z r. Serafinów
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Natalia Jędrzejewska i zm. z r. Jędrzejewskich i Kopielów
CZWARTEK – 24 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Jacek Moch
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Stanisław Słupski – 20r., Lucjan, Czesław, Janina i Łucja
PIĄTEK – 25 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Grzegorz Nowak – r.
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Józefa Sowińska – 13r.
Sobota – 26 sierpnia 2023 r. – MB Częstochowskiej
Godz. 07:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 08:30
Godz. 15:00 ślub Małgorzata i Rafał
Godz. 16:00 ślub Paulina i Tomasz
Godz. 18:00 † Mieczysław Brzozowski od ucz. pogrz.
NIEDZIELA – 27 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 08:30 † Andrzej Kita od ucz. pogrz.
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Barbara Kwiatkowska, Józef, Antoni, zm. z r. Kwiatkowskich i Zarków
Godz. 18:00 † Otylia Maroszek – 15r.
Godz. 20:30 † Tadeusz, Antonina Kotowscy, Piotr i Paulina Stasiuk
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 13 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 08:30 † Aniela – r., Czesław – r. Rój, zm. z r. Rój, Kapusta, Feliks, Janina Tońka, zm. z r. Tońka i Pękala
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Teresa Parnicka – 2r.
Godz. 18:00 † Janina Zubrzycka – 4r., zm. z r. Bondyrów
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej nad Rafałem i Emilką i ich dzieckiem
Godz. 20:30 † Jacek Moch
PONIEDZIAŁEK – 14 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Alfreda Łoś – im., Władysław Łoś, zm. z r. Łosiów, Siemków, Huków i Juszczaków
Godz. 07:00 † Józef i Józefa Buza
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Grażyny i Krzysztofa
WTOREK – 15 sierpnia 2023 r. – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Godz. 07:00 † Leokadia Głuch – 29r., Jan, Józef, Zdzisław, Leon, Jan, Ewa
Godz. 08:30 † Sylweria, Stanisław Zabłoccy, Ewa i Antoni Piwko, Katarzyna, Michał, Regina, Stanisław, zm. z r. Sowów, Kazimiera Wojciechowska
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Józefa Piskorz od ucz. pogrz.
Godz. 20:30 † Dariusz Caryk
ŚRODA – 16 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 07:00 † Józef – 7r., Czesława – 8r., zm. z r. Szewczuków, Ogórków, o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie
Godz. 18:00 † Stanisław i Stanisława Zwolak
Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Beaty i Bartosza w 15 r. ślubu
CZWARTEK – 17 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Urszuli z okazji urodzin
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Jacek Moch
PIĄTEK – 18 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 18:00 † Jacek Moch
SOBOTA – 19 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Marian Buczak, Władysław, Kazimiera
Godz. 07:00 † Maria Mąka
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Zofia, Wacław, Władysław Michnowicz
NIEDZIELA – 20 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Wiesław Chmiel – 5r., Eugenia, Władysław, Zofia, Michał, Katarzyna, Antoni Chmiel
Godz. 08:30 † Marian Marczewski – 2r., Jadwiga Marczewska, Feliksa, Ignacy Marczewscy
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Wiesława Wojtak – 25r., Jan Wojtak, Janina i Zdzisław Stepańczuk, Łucja Samołyk
Godz. 18:00 † Jan Szram, Narcyza Przybylska, Kazimierz i Roman Ostrowscy
Godz. 20:30 † Alicja Sidor – greg.
INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA – 06 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Antoni Bajak i Feliksa, Aniela, Anastazja z r. Bajaków
Godz. 08:30 † Stanisław Stopa – 7r., zm. z r. Stopów i Gromadów
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 12:00 † Władysława Proć, Stanisław, Alfons, Marianna i Marcin
Godz. 18:00 † Mieczysław, Zofia Lipiec, Józefa, Jan Szczepańscy
Godz. 20:30 † Tadeusz Nowosad – r., Stanisława i Kazimierz Mąkal
PONIEDZIAŁEK – 07 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Edward – 29r., Izabela, Jerzy Wiater
Godz. 07:00 † Natalia Dubiel
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Henryka Piotrowska – 5r., Joanna Łyś – r., Stanisław i Stanisława Łyś
WTOREK – 08 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Anna, Antoni, Krystyna, Grzegorz, Halina, Marek Książyk
Godz. 07:00 o Boże błogosławieństwo nad rodziną
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Marianna i Tadeusz Biber
ŚRODA – 09 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Jan Blaszka – 3r., zm. z r. Blaszków
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Mieczysław Brzozowski od ucz. pogrz.
CZWARTEK – 10 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 07:00 † Zofia i Stanisław Lula, Monika i Lidia
Godz. 18:00 † Stanisław Kukiełka – 41r., Aniela i Piotr Kukiełka
Godz. 18:00 † Zenon Stećko
PIĄTEK – 11 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Anna Ogórek
Godz. 07:00 † Jerzy Gawęda – 13 r.
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † z r. Kopciewskich: Stefania, Antoni, Bolesław, z r. Sołowiejów: Maria, Nadzieja, Józef Urbański
SOBOTA – 12 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † o Boże błogosławieństwo w 35 r. ślubu Doroty i Zbigniewa
Godz. 18:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 18:00 † Jacek Moch
NIEDZIELA – 13 sierpnia 2023 r.
Godz. 07:00 † Alicja Sidor – greg.
Godz. 08:30 † Aniela – r., Czesław – r. Rój, zm. z r. Rój, Kapusta, Feliks, Janina Tońka, zm. z r. Tońka i Pękala
Godz. 10:00 Z A P A R A F I A N
Godz. 12:00 † Teresa Parnicka – 2r.
Godz. 18:00 † Janina Zubrzycka – 4r., zm. z r. Bondyrów
Godz. 20:30 † Jacek Moch