INTENCJE MSZALNE

 

NIEDZIELA  – 11 listopada 2018 r. 

Godz. 07:00 † Bogumiła i Jan Ostapińscy, Janina Krawczyk i Irena Leniec

Godz. 08:30 † Tomasz Gregorczyk – 11r., zm. z r. Landratów

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n  - Za Ojczyznę w 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości 

Godz. 12:00 † Krystyna Baran, Zofia i Stanisław Baran

Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 † Alina Sacawa – 25r., zm. z r. Górów, Sacawów, Skibińskich i Siwków

 

PONIEDZIAŁEK – 12 listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † Andrzej Chrzan od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 † Grzegorz Nowak

 

WTOREK – 13 listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 † Kazimierz Garbaty – 15r.

Godz. 18:00 † Maria, Antonina, Wanda, Jan i Józef Tokarscy

 

ŚRODA – 14 listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † Jan, zm. z r. Ziarkiewiczów i Czelejów

Godz. 18:00 † Jan Rosiński – 37r.

Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

 

CZWARTEK – 15 listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 07:00 † Weronika Biesiada – 25r.

Godz. 18:00 † Emilia Kwaśna – 8r.

Godz. 18:00 † zm. z r. Drzygałów Helena, Adela, Katarzyna, Andrzej, Marian, Jan i Ryszard

 

PIĄTEK – 16 listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 † Władysław, Aniela, Ignacy, Seweryna, zm. z r. Monastyrskich, Szustaków, Kurzępów i Oszewskich

Godz. 18:00 † Edmund, Stefania, Krystyna Bobka, zm. z r. Ostrowskich i Wodyków

 

SOBOTA – 17 listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † Jerzy Wiater od ucz. pogrz.

Godz. 15:30   ślub Justyna i Łukasz

Godz. 18:00 † Genowefa, Franciszek, Marian Łoza

Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

 

NIEDZIELA  – 18 listopada 2018 r. 

Godz. 07:00 † Julian – 34r., Władysława – 29. z Wójcików, Stanisława, Edward z Pastuszaków, Karolina Pachnik i zm. z r. Wójcików i Czarnieckich

Godz. 08:30 † Agnieszka i Józef Łygas

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n  

Godz. 12:00 † Wanda Stefańczuk – 2r., Wiesława Wojtak

Godz. 12:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 † Zdzisław Słupski od ucz. pogrz.


INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA  – 4  listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – 2r., Olga i Honory

Godz. 08:30 † Grzegorz Łubiarz, Stefania i Jan Nowaczek

Godz. 10:00   Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Ryszard Podgórski

Godz. 12:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 † Iwona Kiełbowicz – im.

 

PONIEDZIAŁEK – 5 listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † Edward Prokop – 14r., zm. z r. Prokopów i Lubczyków

Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 † zm. z r. Pupców i Legieciów

 

WTOREK – 6 listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † Rozalia, Michał Harczuk, Józefa i Łukasz Krukowscy

Godz. 07:00 † Józefa Bryła – r., Stanisław Bryła

Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 † Józef Opiela od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Zygmunt Niedźwiedź

 

ŚRODA – 7 listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † Władysław Sokoliński – r.,

Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo dla Krystyny w 75r. urodzin z podziękowaniem za dotychczasowe życie

 

CZWARTEK – 8 listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 07:00 † Hieronim Kułaj – 25r., Feliksa Kułaj

Godz. 18:00 † o Miłosierdzie Boże dla dusz czyśćcowych

Godz. 18:00 o potrzebne siły fizyczne i duchowe dla kapłanów posługujących w naszej parafii, dla Misjonarzy Krwi Chrystusa, dla członków Wspólnoty Krwi Chrystusa i ich rodzin

 

PIĄTEK – 9 listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † Feliksa, Eugeniusz Kitka, Stanisława, Stanisław, Jan Szura 

Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 † Wacława Chołodowska 

 

SOBOTA – 10 listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † Agnieszka Pałaźnik, Antonina i Bolesław Łopacińscy, Katarzyna Pałaźnik

Godz. 07:00 †   Mateusz Pabjaniak

Godz. 18:00 † zm. z r. Bajaków, Łukaszyków i Piwków

Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

 

NIEDZIELA  – 11 listopada 2018 r. 

Godz. 07:00 † Bogumiła i Jan Ostapińscy, Janina Krawczyk i Irena Leniec

Godz. 08:30 † Tomasz Gregorczyk – 11r., zm. z r. Landratów

Godz. 10:00 Z A  P A R A F I A N  - ZA OJCZYZNĘ W 100. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI 

Godz. 12:00 † Krystyna Baran, Zofia i Stanisław Baran

Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 † Alina Sacawa – 25r., zm. z r. Górów, Sacawów, Skibińskich i Siwków


INTENCJE MSZALNE

 

NIEDZIELA  – 28 października 2018 r. 

Godz. 07:00  † Katarzyna – 3r., Lucjan, Jacek, Edward, Alfreda z r. Twardziszewskich, Leokadia i Seweryn Łój

Godz. 08:30  † Barbara Łopuszyńska – 3r., zm. z r. Bajaków

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 10:00  o Boże błogosławieństwo dla Mieczysława i Lucyny Juszczak w 50 r. ślubu

Godz. 12:00 † Marian Adamczuk – greg.

Godz. 12:00 † Lucjan Liśkiewicz – 7r., zm. z r. Liśkiewiczów i Radeckich 

Godz. 18:00 † Helena, Tadeusz Mejbaum, Maria, Władysław Kaczmarkiewicz

 

PONIEDZIAŁEK – 29 października 2018 r. 

Godz. 07:00 † Marian Adamczuk – greg.

Godz. 18:00 † Marek Ciupik – 1r., zm. z r. Ciupików, Małyszów i Chołotów

Godz. 18:00 † Krystyna Bloch od ucz. pogrz.

 

WTOREK – 30 października 2018 r. 

Godz. 07:00 † Bogusław, Piotr, zm. z r. Wojtasów i Nowaków

Godz. 18:00 † Marian Adamczuk – greg.

Godz. 18:00 † Leszek Radecki – 12r.

 

ŚRODA – 31 października 2018 r. 

Godz. 07:00 † Tomasz Mazurek – r.

Godz. 18:00 † Tadeusz Tomasiuk

Godz. 18:00 † Maria Panasiak od ucz. pogrz.

 

CZWARTEK –  1 listopada 2018 r. – Wszystkich  Świętych

Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 08:30  o Boże błogosławieństwo dla Aleksandry w 18. r. urodzin 

Godz. 10:00 † Jan, Regina Cięciera, Ludwik Dziuba, Aniela, Stanisław

Godz. 18:00 † Marcin Klain od ucz. pogrz.

 

PIĄTEK – 2 listopada 2018 r. – Wszystkich Wiernych Zmarłych

Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące 

Godz. 08:30 † Adela i Roman Sierak, zm. z r. Sieraków i Nowaków

Godz. 10:00  wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Godz. 18:00 † Wacław Łygan – 5r., Józef, Antonina, Jadwiga, Tadeusz z r. Łyganów

 

Sobota – 3 listopada  2018 r. – Pierwsza Sobota Miesiąca

Godz. 07:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00  wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi 

 

NIEDZIELA  – 4  listopada  2018 r. 

Godz. 07:00 † Henryk Dec – 2r., Olga i Honory

Godz. 08:30 † Grzegorz Łubiarz, Stefania i Jan Nowaczek

Godz. 10:00 za  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Ryszard Podgórski

Godz. 12:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00 † Iwona Kiełbowicz – im.


 

Dzisiaj jest

niedziela,
18 listopada 2018

(322. dzień roku)

Święta

Niedziela, XXXIII Tydzień zwykły
Rok B, II
Trzydziesta Trzecia Niedziela zwykła

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
81453

Statystyki

statystyka