Menu

INTENCJE MSZALNE

 

NIEDZIELA  – 20 stycznia 2019 r.

Godz. 07:00 † Lucjan – 26r., Jacek, Katarzyna, Alfreda, Edward Twardziszewscy, Leokadia i Seweryn Łój, Joanna Pasternak

Godz. 08:30 † Kazimiera Stopa – 6r., zm. z r. Stopów i Gromadów

Godz. 10:00  za  P a r a f i a n  

Godz. 10:00 o Boże błogosławieństwo dla Mariusza z racji imienin i urodzin 

Godz. 12:00 † Zofia Chromiec – 44r., Józef, Zofia Wołoszyn, zm. z r. Cios i Chromiec

Godz. 18:00 o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Dawida z racji 18r. urodzin

 

PONIEDZIAŁEK – 21 stycznia 2019r. 

Godz. 07:00 † Czesław Gabut – 21r.

Godz. 18:00 † Maria, Jan, Barbara, Jan, Władysław, Henryka Wawszczak, zm. z r. Wawszczaków i Leleniów

 

WTOREK – 22 stycznia 2019 r. 

Godz. 07:00 †  

Godz. 18:00 † Piotr Nizioł – 4r.

 

ŚRODA – 23 stycznia 2019 r. 

Godz. 07:00 † Józef Myśliński – 39r., zm. z r. Myślińskich

Godz. 18:00 † Czesław Dzięba - r

 

CZWARTEK – 24 stycznia 2019 r. 

Godz. 07:00 † Zofia, Roman, Franciszka, Konstanty, Henryk z d. Mazurkiewiczów, Józefa, Józef, Feliks z d. Szambrów

Godz. 18:00 † Eugenia Lipska – 10r., Jan Lipski, Maria Pańczyk, Czesław Misiarz

 

PIĄTEK – 25 stycznia 2019 r.

Godz. 07:00 † Mateusz Pabjanik

Godz. 18:00 † za dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18:00  o nawrócenie syna, męża i zięcia

 

Sobota – 26 stycznia 2019 r.

Godz. 07:00 † Krystyna Panas od ucz. pogrz.

Godz. 18:00 † Marek Słupski – 1r.

Godz. 18:00 † Grzegorz Bolesław Nowak

 

NIEDZIELA  – 27 stycznia 2019 r.

Godz. 07:00 † Władysława Repeć – 22r., Jan i Wiktor Repeć, Eugenia i Władysław Chmiel i Wiesław

Godz. 08:30 † Janina Basiak – 6r., Edmund i Bogdan

Godz. 10:00  z a  P a r a f i a n  

Godz. 12:00 † Stefan, Feliksa i Andrzej z Zastąpiłów, Krystyna Baran

Godz. 12:00 † Bronisław Tuz – 4r.

Godz. 18:00 † Wacław Nowakowski – 9r., zm. z r. Nowakowskich, Kucharskich i Pałków


INTENCJE MSZALNE

 

NIEDZIELA  – 13 stycznia 2019 r.

Godz. 07:00 † Marianna, Stanisław Dyjak

Godz. 08:30 † Marian Brzozowski, zm. z r. Ziarkiewiczów, Farionów, Łygasów i Rosińskich

Godz. 10:00 za  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Bronisława, Stanisław, Augustyn, zm. z r. Tarańskich, Pliżgów, Jan Dziedzic, Kazimiera Skorupa

Godz. 18:00 † Zdzisław Słupski od ucz. pogrz.

 

PONIEDZIAŁEK – 14 stycznia 2019 r. 

Godz. 07:00 † Teodor Pliżga – 8r., Artur, Czesław i Leszek

Godz. 18:00 † Stanisław – 25r., Janina, Jan Sokołowscy

 

WTOREK – 15 stycznia 2019 r. 

Godz. 07:00 † Tadeusz Buczak – 4r.

Godz. 07:00 o szczęśliwy zabieg i zdrowie  

Godz. 18:00 † Zofia Chybowska od ucz. pogrz.

 

ŚRODA – 16 stycznia 2019 r. 

Godz. 07:00 †

Godz. 18:00 † Stanisława Kulas – 16r., Stefan Kulas 

 

CZWARTEK – 17 stycznia 2019 r. 

Godz. 07:00 † Jerzy Wiater od ucz. pogrz.

Godz. 07:00  o zdrowie dla Grażyny i szczęśliwą operację

Godz. 18:00 † Andrzej Stanisławczuk – 10r.

 

PIĄTEK – 18 stycznia 2019 r.

Godz. 07:00 † Jan, Jan, Janina

Godz. 18:00 † Wacława Chołodowska od ucz. pogrz.

 

SOBOTA – 19 stycznia 2019 r.

Godz. 07:00 † Edward Juszczak, Władysław, Helena Nowak, Eugeniusz, Lidia Nowak 

Godz. 07:00 †  Eugenia Laskowska – 8r., Stanisław Laskowski – 41r.

Godz. 18:00 † Władysław Lis – 20r., Stanisława

 

NIEDZIELA  – 20 stycznia 2019 r.

Godz. 07:00 † Lucjan – 26r., Jacek, Katarzyna, Alfreda, Edward Twardziszewscy, Leokadia i Seweryn Łój, Joanna Pasternak

Godz. 08:30 † Kazimiera Stopa – 6r., zm. z r. Stopów i Gromadów

Godz. 10:00  Z A  P A R A F I A N  

Godz. 12:00 † Zofia Chromiec – 44r., Józef, Zofia Wołoszyn, zm. z r. Cios i Chromiec

Godz. 18:00  o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Dawida z racji 18r. urodzin


 

Dzisiaj jest

środa,
23 stycznia 2019

(23. dzień roku)

Święta

Środa, II Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
84022

Statystyki

statystyka